Sayfa Yüklenirken Lütfen Bekleyiniz...

MİLTEN MÜTEAHHİTLİK - ENERJİ

Milten Enerji

Mil-ten Holding, madencilik alanındaki yarım asırlık çalışmalarının sonucunda "kömür enerjisiyle çalışan elektrik santralleri" projesiyle, enerji alanında yeni bir atılım yapmanın peşinde. ülkemizin yabancı kaynaklara bağımlılığını azaltmak ve global krizlerin ülkemize yansıyan olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilen projenin başarıya ulaşması halinde ekonomiye büyük bir kar sağlayacağı ve önemli bir istihdam kaynağı olacağı belirtiliyor.

MİLTEN MüTEAHHİTLİK HAFRİYAT VE TİCARET LTD. ŞTİ..'nin enerjinin yatırımları olarak , elektrik dağıtımı yanında dağıtım tesisleri yapmak, işletmek, elektrik tüketicileriyle bağlantı anlaşması yaparak, perakende satış sözleşmesi kapsamında hizmet vermek, elektrik dağıtımında verimli ve kesintisiz hizmet vermekle ilgili çalışmaları yürütmek, enerjinin tüketim tespitini, tahakkukunu ve tahsilatını yapmaktır.

 

Enerji Vizyonumuz

Enerjinin her dalında Türkiye'de lider, dünyada da bölgesel bir güç olmak

Enerji Hedeflerimiz

Enerji sektörlerindeki teknolojik güç, coğrafi avantajlar ve güvenilir ortak olmanın avantajlarını kullanarak bölgesel ihtiyaçlara her açıdan cevap veren hizmetleri kalite-maliyet-müşteri odaklı çözümlerle sunmak.

 

Enerji Değerlerimiz

Çevreye duyarlı bir politika çerçevesinde, sektörde yetişmiş insan kaynağını en doğru şekilde kullanarak ülkemizin yabancı kaynaklara bağımlılığını azaltmaktır.